Bullet for My Valentine - All These Things I Hate

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 18.09.2010 14:23:35
Rozmiar pliku: 3,45 MB
Tagi: Bullet for My Valentine, All These Things I Hate
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bullet_for_My_Valentine_-_All_These_Things_I_Hate.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który właśnie masz uruchomioną to trzy i czterdzieści pięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. Odtwarzasz piosenkę o tytule "All These Things I Hate", której autorem jest Bullet for My Valentine. W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, jeśli byś go dodał. Utwór Bullet for My Valentine - All These Things I Hate nie został jak na razie ani razu pobrany. Żaden odwiedzający jak na razie nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Mamy dla Ciebie mnóstwo darmowych kawałków, wszystko co musisz zrobić to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Szukasz All These Things I Hate? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Bullet for My Valentine jest modnym i poważanym wykonawcą na scenie muzycznej. Nagrywane przez niego kawałki szybko stają się rozchwytywanymi przebojami. Nie inaczej jest z All These Things I Hate. Download pliku mp3 najłatwiej zrobić właśnie tu. Jedynie parę kliknięć potrzeba, abyś mógł omijać Wrzutę i inne strony, żeby słuchać tej piosenki.

Poprzez nasze darmowym mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Chcesz włączyć kawałki w telefonie albo odtwarzaczu? Nic prostszego - pobierz Bullet for My Valentine - All These Things I Hate i słuchaj jej gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Całość jest całkowicie za darmo, wystarczy że wytypujesz przebój i ściągniesz go, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie utworów z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla ludzi, którzy pragną przedtem przesłuchać dany utwór lub konkretną płytę, a dopiero po tym to kupić.

Nie ściągaj piosenek po omacku i nie zaśmiecaj sobie komputera - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego ściągnięciem. Gdy dany kawałek Ci się nie spodoba, w każdej chwili jesteś w stanie kliknąć na inny. Ale All These Things I Hate, autorstwa Bullet for My Valentine, jest ostatnio na topie - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj