Rafał Konieczny - Dziewczyna z Bychawy (Dj Edw...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:36
Data dodania: 18.09.2010 14:23:47
Rozmiar pliku: 3,29 MB
Tagi: Rafał Konieczny, Dziewczyna z Bychawy (Dj Edw...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rafał_Konieczny_-_Dziewczyna_z_Bychawy_(Dj_Edw....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz ma rozmiar trzy i dwadzieścia dziewięć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści sześć sekund. To piosenka tytułem "Dziewczyna z Bychawy (Dj Edw...", której autorem jest Rafał Konieczny. Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku audio Rafał Konieczny - Dziewczyna z Bychawy (Dj Edw... do dziś. Nie znalazła się dotychczas ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeżeli zabawisz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Dziewczyna z Bychawy (Dj Edw.... Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Rafał Konieczny - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer upragniony kawałek, jak choćby Rafał Konieczny - Dziewczyna z Bychawy (Dj Edw..., a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrealizowania tricków, za pomocą których bardzo szybko na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś wrzucić na telefon Dziewczyna z Bychawy (Dj Edw...? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj