Ostatni Moment - sokół, deszczu strugi mixtap...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:52
Data dodania: 18.09.2010 14:25:44
Rozmiar pliku: 2,62 MB
Tagi: Ostatni Moment, sokół deszczu strugi mixtap...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ostatni_Moment_-_sokół,_deszczu_strugi_mixtap....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży dwa i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania to dwa minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. Jest to utwór tytułem "sokół, deszczu strugi mixtap...", którego autorem jest Ostatni Moment. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku Ostatni Moment - sokół, deszczu strugi mixtap... jak na razie. Żaden odwiedzający do tej pory nie zechciał skomentować tego utworu, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz mógł mieć ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - sokół, deszczu strugi mixtap..., którą wykonuje Ostatni Moment, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany utwór, na przykład Ostatni Moment - sokół, deszczu strugi mixtap..., a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony zgłebisz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz wrzucić na telefon sokół, deszczu strugi mixtap...? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojego zbioru utworów oraz odkrycie nowych wykonawców. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły wysyp osób, które pragną na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj