12-kanal_audytywny_-_psotna_dorota

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:32
Data dodania: 18.09.2010 14:27:26
Rozmiar pliku: 2,31 MB
Tagi: kanal_audytywny_, _psotna_dorota, psotna, dorota, kanal, audytywny, kanał
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

12-kanal_audytywny_-_psotna_dorota.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który teraz słyszysz to około dwa i trzydzieści jeden setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści dwa sekundy. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "_psotna_dorota", którego wykonawcą jest kanal_audytywny_. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego 12-kanal_audytywny_-_psotna_dorota. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni wykonawcy, którzy z łatwością zyskują rzesze nowych wielbicieli, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ulubionego twórcę. Jednym z takich muzyków jest kanal_audytywny_, a tegoroczny hit _psotna_dorota to mistrzostwo w dziedzinie komponowania muzyki, a rozgłos zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

Zostawmy opinie innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać 12-kanal_audytywny_-_psotna_dorota? Pobierz mp3 z naszej strony, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne opinie wśród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, którego słuchasz na codzień, i tak możesz pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być w tyle w dziedzinie muzycznych trendów. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o _psotna_dorota, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz na różnych portalach kawałka kanal_audytywny_? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader pozwoli Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej piosenki z serwisu Wrzuta. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na niebezpieczne strony, na których poszukiwałeś darmowych piosenek - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym ogromnie rozbudowanym zbiorem utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki 12-kanal_audytywny_-_psotna_dorota, otrzymasz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 prosto na dysk twardy.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Twój ruch. Jesteśmy świadomi, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Z tego względu najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie porządnej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę łatwe, kilka kliknięć i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj