The Prodigy - Thunder

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:08
Data dodania: 18.09.2010 14:32:31
Rozmiar pliku: 3,78 MB
Tagi: The Prodigy, Thunder, the, prodigy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

The_Prodigy_-_Thunder.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży trzy i siedemdziesiąt osiem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i osiem sekund. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "Thunder", którego autorem jest The Prodigy. Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie dopasowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tego momentu nikt nie ściągnął ani razu pliku The Prodigy - Thunder. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy wpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Thunder. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest The Prodigy - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych imprezach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś mógł pomijać inne strony i ściągać mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany kawałek, na przykład The Prodigy - Thunder, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo łatwych do zrobienia sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chciałbyś przerzucić na telefon Thunder? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które zaczynają profesjonalnie iść w tym kierunku. Nie jest powiedziane, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj