alex kenji - samurai (my remix)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:57
Data dodania: 18.09.2010 14:32:36
Rozmiar pliku: 4,53 MB
Tagi: alex kenji, samurai (my remix), alex, kenji, samurai, my, remix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

alex_kenji_-_samurai_(my_remix).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz posiada rozmiar cztery i pięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt siedem sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "samurai (my remix)", której wykonawcą jest alex kenji. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc szczęśliwi, jeśli byś takowy dodał. Piosenka alex kenji - samurai (my remix) nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie znalazła się jeszcze ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład samurai (my remix). Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest alex kenji, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a mnóstwo jego kawałków gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś mógł omijać inne portale i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu alex kenji - samurai (my remix), a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niesamowicie łatwych do realizacji chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz skopiować na telefon samurai (my remix)? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ ludzi, którzy wolą profesjonalnie iść w tym kierunku. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie w przyszłości pobierali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj