Strommoussheld - First Pledge - Mertradoetr

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:24
Data dodania: 18.09.2010 14:33:37
Rozmiar pliku: 4,67 MB
Tagi: Strommoussheld, First Pledge, Mertradoetr, first, pledge, behind, the, curtain
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Strommoussheld_-_First_Pledge_-_Mertradoetr.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około cztery i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To jeden z wielu piosenek autorstwa Strommoussheld, której tytuł to First Pledge. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu żaden użytkownik nie dopasował jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku Strommoussheld - First Pledge - Mertradoetr jak na razie. Żadna osoba do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład First Pledge. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest Strommoussheld, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych przebojów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć pożądany utwór.

Mało? Będziesz miał więcej! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne portale i ściągać mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, jak choćby Strommoussheld - First Pledge - Mertradoetr, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niezwykle łatwych do wykonania chwytów, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz skopiować na telefon First Pledge? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj