Strommoussheld - La Masquerade

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:19
Data dodania: 18.09.2010 14:33:37
Rozmiar pliku: 10,1 MB
Tagi: Strommoussheld, La Masquerade, la, masquerade, behind, the, curtain
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Strommoussheld_-_La_Masquerade.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz waży dziesięć i jeden setnych megabajta. Czas trwania to siedem minut i dziewiętnaście sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "La Masquerade", której autorem jest Strommoussheld. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Piosenka Strommoussheld - La Masquerade nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli zostaniesz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład La Masquerade. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Strommoussheld - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijać inne strony i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Strommoussheld - La Masquerade, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niezwykle sprytnych do wykonania tricków, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 La Masquerade? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnej bazy piosenek i poznanie nowych gwiazd. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty od długiego czasu będziesz jej słuchał?

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj