East West Rockers- Jak Promień Słońca

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 18.09.2010 14:34:44
Rozmiar pliku: 3,80 MB
Tagi: East West Rockers, Jak Promień Słońca
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

East_West_Rockers-_Jak_Promień_Słońca.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz waży trzy i osiemdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dziewięć sekund. Odtwarzasz utwór tytułem "Jak Promień Słońca", którego autorem jest East West Rockers. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, gdybyś go dodał. Do dziś nikt nie ściągnął ani razu utworu muzycznego East West Rockers- Jak Promień Słońca. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

East West Rockers- Jak Promień Słońca to kawałek, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie tylko wśród fanów tego typu gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że East West Rockers potrafi stworzyć chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które powtarzamy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Odszukasz tutaj muzykę, która jest podzielona na gatunki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie tylko ten rodzaj, który reprezentuje sobą East West Rockers- Jak Promień Słońca. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być głośne imprezy. Te utwory możesz również włączyć przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą zadowoleni przede wszystkim ludzie, którzy doceniają czystość dźwięku i znakomite brzmienie z głośników.

Interesuje Cię Jak Promień Słońca? Download tej empetrójki to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cały proces nie odbiega od tych z innych witryn. Ale jednak mamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł zrobić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych problemów.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dodajemy nowe kawałki, regularnie poszerzając zestaw darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj nie ma, na pewno w krótkim czasie znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj