Bass R - Party Weekend [DJ GalaX RMX]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:56
Data dodania: 18.09.2010 14:36:33
Rozmiar pliku: 2,68 MB
Tagi: Bass R, Party Weekend [DJ GalaX RMX]
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bass_R_-_Party_Weekend_[DJ_GalaX_RMX].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz masz otworzoną to około dwa i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. Jest to piosenka tytułem "Party Weekend [DJ GalaX RMX]", której wykonawcą jest Bass R. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie zaproponowano jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Piosenka Bass R - Party Weekend [DJ GalaX RMX] nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - Party Weekend [DJ GalaX RMX], której autorem jest Bass R, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz zaglądać na inne portale. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Każdego dnia rozszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Bass R - Party Weekend [DJ GalaX RMX], a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania chwytów, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Party Weekend [DJ GalaX RMX]? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na poszerzenie własnej bazy piosenek i odkrycie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się ogromny przypływ ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Być może myślisz o tym, by ludzie kiedyś pobierali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj