Katerine Avgoustakis - Treat Me Like A Lady

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:39
Data dodania: 18.09.2010 14:37:27
Rozmiar pliku: 5,22 MB
Tagi: Katerine Avgoustakis, Treat Me Like A Lady, katerine, avgoustakis, treat, me, like, lady, top, 40, 2009-00-00
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Katerine_Avgoustakis_-_Treat_Me_Like_A_Lady.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który teraz odtwarzasz zajmuje pięć i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Uruchomiłeś plik mp3 tytułem "Treat Me Like A Lady", którego wykonawcą jest Katerine Avgoustakis. W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Zachęcamy zatem, byś takowy dodał. Plik Katerine Avgoustakis - Treat Me Like A Lady nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe albumy, które z miejsca zdobywają serca słuchaczy. Podobnie jest, jeśli chodzi o Treat Me Like A Lady, stworzonym od podstaw przez Katerine Avgoustakis. Kawałek ten szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz łatwości, z jaką wpada w ucho.

A może osobiście wolisz się dowiedzieć, czym jest Katerine Avgoustakis - Treat Me Like A Lady? Pobierz mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zyskuje same dobre opinie pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być zacofanym w kwestii tego, co jest modne w muzyce. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Treat Me Like A Lady, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach kawałka Katerine Avgoustakis? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie dowolnej empetrójki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać darmowych piosenek na różnych, nie całkiem przyjaznych portalach - odnajdziesz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej potężnie pojemnej bazy utworów. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Katerine Avgoustakis - Treat Me Like A Lady, pojawią się wyniki, skąd przejdziesz wprost do strony z możliwością pobrania na swój komputer darmowego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe mp3. Jeżeli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, a także tym, co serwują nam komercyjne radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie ściągnąć dużo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, niezwykłych utworów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj