Podwórkowi Chuligani - Dżordż Makowiec

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:49
Data dodania: 18.09.2010 14:37:40
Rozmiar pliku: 2,57 MB
Tagi: Podwórkowi Chuligani, Dżordż Makowiec, podwórkowi, chuligani, dżordż, makowiec
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Podwórkowi_Chuligani_-_Dżordż_Makowiec.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to dwa i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści dziewięć sekund. Odtwarzasz utwór tytułem "Dżordż Makowiec", którego autorem jest Podwórkowi Chuligani. Utwór mp3, który w tej chwili słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Zalecamy więc, abyś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Podwórkowi Chuligani - Dżordż Makowiec do tej pory. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Podwórkowi Chuligani - Dżordż Makowiec. Czy warto się z tym zapoznać?

Podwórkowi Chuligani bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym kawałkom. Tak jak mnóstwo początkujących wykonawców, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. W ten sposób można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno całych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Dżordż Makowiec, świetna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tu na żadne haczyki i ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Co więcej, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które możesz napotkać na podobnych portalach. Jeśli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej stronie zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a co więcej szybko i za darmo.

Dżordż Makowiec, autorstwa Podwórkowi Chuligani, to znakomita piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie Podwórkowi Chuligani - Dżordż Makowiec i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Podwórkowi Chuligani nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj