Podworkowi Chuligani - Dżordż Makowiec

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:48
Data dodania: 18.09.2010 14:37:40
Rozmiar pliku: 2,57 MB
Tagi: Podworkowi Chuligani, Dżordż Makowiec, podworkowi, chuligani, dżordż, makowiec
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Podworkowi_Chuligani_-_Dżordż_Makowiec.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej dwa i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość to dwa minuty i czterdzieści osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Dżordż Makowiec", której autorem jest Podworkowi Chuligani. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego kawałka nie ma jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Podworkowi Chuligani - Dżordż Makowiec nie została jak na razie ani razu pobrana. Żadna osoba jak na razie nie raczył dodać komentarza do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz miał możliwość nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Dżordż Makowiec. Znasz tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Podworkowi Chuligani - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Jednak ad rem. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Bez przerwy poszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, jak choćby Podworkowi Chuligani - Dżordż Makowiec, a następnie wrzucić go na telefon.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Dżordż Makowiec? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na rozszerzenie własnej biblioteki piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty już długo będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które wolą na poważnie się tym zajmować. Pewnie marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj