Kylie Minogue - Giving You Up

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:32
Data dodania: 18.09.2010 14:41:26
Rozmiar pliku: 3,23 MB
Tagi: Kylie Minogue, Giving You Up, kylie, minogue, giving, you
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kylie_Minogue_-_Giving_You_Up.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz słuchasz posiada rozmiar trzy i dwadzieścia trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i trzydzieści dwa sekundy. Jest to jeden z dzieł autorstwa Kylie Minogue, którego nazwa to Giving You Up. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku mp3. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, jak byś go dodał. Piosenka Kylie Minogue - Giving You Up nie została jeszcze nigdy pobrana. Żadna osoba jeszcze nie raczył dodać komentarza do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Giving You Up, której autorem jest Kylie Minogue, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wkleić ją do naszej znakomitej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, dla przykładu Kylie Minogue - Giving You Up, a następnie przegrać go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia chwytów, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz skopiować na telefon Giving You Up? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie również tak, że zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią nieźle znudzić?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj