14. Jakarta - One Desire

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:48
Data dodania: 18.09.2010 14:43:10
Rozmiar pliku: 2,56 MB
Tagi: 14. Jakarta, One Desire
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

14._Jakarta_-_One_Desire.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie odtwarzasz to około dwa i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość to dwa minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to jeden z wielu utworów autorstwa 14. Jakarta, którego tytuł to One Desire. Utwór mp3, który w tej chwili słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Piosenka 14. Jakarta - One Desire nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nikt do dzisiaj nie miał ochoty dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - również przy pomocy portali podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się 14. Jakarta - One Desire. Czemu właśnie ta piosenka?

14. Jakarta jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być One Desire, genialna kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - wszystkie dostępne u nas piosenki są całkowicie darmowe, bez ukrytych haczyków. Ważne jest też to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeśli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i za free. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na One Desire, w wykonaniu 14. Jakarta. Nie czekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy 14. Jakarta - One Desire i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki wykonawca nagrywa hit za hitem, podobnie jest, jeżeli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj