Brożas & Buczer - Kości Zostały Rzucone

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:26
Data dodania: 18.09.2010 14:44:33
Rozmiar pliku: 4,06 MB
Tagi: Brożas & Buczer, Kości Zostały Rzucone, brożas, buczer, kości, zostały, rzucone, czas, to, pieniądz, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Brożas_&_Buczer_-_Kości_Zostały_Rzucone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz masz uruchomioną to około cztery i sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i dwadzieścia sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Kości Zostały Rzucone", której wykonawcą jest Brożas & Buczer. Plik mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Do tego kawałka nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Brożas & Buczer - Kości Zostały Rzucone nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie znalazł się jeszcze żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe przeboje i nowe albumy, które od razu podbijają serca fanów. Podobnie jest, jeśli chodzi o Kości Zostały Rzucone, wykonywanym przez Brożas & Buczer. Piosenka ta błyskawicznie podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

A może sam chcesz się dowiedzieć, czym jest Brożas & Buczer - Kości Zostały Rzucone? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne opinie między krytykami i słuchaczami. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej możesz być trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Kości Zostały Rzucone, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę Brożas & Buczer? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Od dzisiaj skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych stron - odszukasz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie rozbudowanym zbiorem empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu tekstu, jak choćby Brożas & Buczer - Kości Zostały Rzucone, pojawią się wyniki, z których zostaniesz przekierowany od razu do strony z pobraniem na osobisty komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają tylko na Ciebie. Jeżeli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz mnóstwo kawałków, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj