Brożas & Buczer (PTP) - Kości zostały rzucone

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:24
Data dodania: 18.09.2010 14:44:33
Rozmiar pliku: 4,08 MB
Tagi: Brożas & Buczer (PTP), Kości zostały rzucone, brożas, buczer, ptp, kości, zostały, rzucone
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Brożas_&_Buczer_(PTP)_-_Kości_zostały_rzucone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej cztery i osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia cztery sekundy. To jeden z dzieł autorstwa Brożas & Buczer (PTP), którego nazwa brzmi Kości zostały rzucone. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Piosenka Brożas & Buczer (PTP) - Kości zostały rzucone nie została dotychczas nigdy pobrana. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz w stanie nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Kości zostały rzucone, której autorem jest Brożas & Buczer (PTP), ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak do rzeczy. Wszystko co powinieneś zrobić, to wyszukać w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany kawałek, jak choćby Brożas & Buczer (PTP) - Kości zostały rzucone, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do zrobienia chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Kości zostały rzucone? Pobierz mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalistów. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje hity - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj