Dead By Sunrise - Condemned

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:35
Data dodania: 18.09.2010 14:46:01
Rozmiar pliku: 4,14 MB
Tagi: Dead By Sunrise, Condemned, dead, by, sunrise, alternative, rock, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dead_By_Sunrise_-_Condemned.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz ma rozmiar cztery i czternaście setnych megabajta. A jego długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści pięć sekund. Uruchomiłeś plik mp3 tytułem "Condemned", którego autorem jest Dead By Sunrise. W sobotę, 18 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Utwór Dead By Sunrise - Condemned nie został jeszcze ani razu pobrany. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dead By Sunrise - Condemned coraz szybciej zdobywa rozgłos pośród wielu słuchaczy, niekoniecznie tego typu gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Dead By Sunrise jest w stanie nagrać wyraziste, szybko wpadające w ucho piosenki, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Bez względu na to, czego słuchasz, odszukasz tu mnóstwo gatunków muzyki. Mamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, do którego należy Dead By Sunrise - Condemned. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze będą to być głośne imprezy. Te piosenki możesz także puszczać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu zapewne będą zadowoleni szczególnie Ci, którzy doceniają czystość dźwięku i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony Condemned? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Bardzo podobnie jest na innych portalach, więc na pewno dasz sobie z tym radę. Ale jednak jest tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się systematycznie powiększać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz chęć - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj brakuje, z całą pewnością jak najszybciej pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj