Audycja w Radiu Kampus

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:12
Data dodania: 18.09.2010 14:46:01
Rozmiar pliku: 66,1 MB
Tagi: żużel, ikce, racing, warszawskie, towarzystwo, speedwaya, wojciech, jankowski
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Audycja_w_Radiu_Kampus.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje sześćdziesiąt sześć i jeden setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na jeden minute i dwanaście sekund. Jest to strona, na której masz możliwość zassania i odtworzenia piosenki w formacie mp3 Audycja w Radiu Kampus. Plik mp3, który w tym momencie słuchasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Audycja w Radiu Kampus do dzisiaj. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Audycja w Radiu Kampus coraz szybciej zdobywa rozgłos pośród dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Audycja w Radiu Kampus jest w stanie nagrać chwytliwe, błyskawicznie wpadające w ucho przeboje, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i nucimy je nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Odnajdziesz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy Audycja w Radiu Kampus, ale też wiele innych jej odmian. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Na dodatek regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co ma tam miejsce.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, nadaje się na wiele okazji. Niekoniecznie muszą to być głośne parapetówki. Te piosenki możesz również słuchać na spokojnie, w domowym zaciszu, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy doceniają czystość i znakomite brzmienie muzyki.

Jesteś zainteresowany Audycja w Radiu Kampus? Download tej piosenki to jedynie kilka kroków. Prawie tak samo jest na analogicznych stronach, więc z pewnością dasz sobie z tym radę. Ale jednak jest tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie przeprowadzić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dorzucamy świeże kawałki, systematycznie powiększając kolekcję darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli będzie tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że jak najszybciej się tu pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj