Unknown Artist - Untitled

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:16
Data dodania: 18.09.2010 14:52:57
Rozmiar pliku: 6,16 MB
Tagi: Unknown Artist, Untitled, unknown, artist, blues, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Unknown_Artist_-_Untitled.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie odtwarzasz to sześć i szesnaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i szesnaście sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Unknown Artist, której tytuł to Untitled. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 żaden użytkownik nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Utwór Unknown Artist - Untitled nie został do dziś ani razu pobrany. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować ten utwór muzyczny, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko się zaciera - również za sprawą serwisów analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Unknown Artist - Untitled. Dlaczego właśnie ten utwór?

Unknown Artist jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Jak większość mało znanych artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Untitled, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie można spotkać na analogicznych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj znajduje się jedynie czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez żadnych trudności, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, zdecyduj się na Untitled, której kompozytorem jest Unknown Artist. Już teraz pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiego powodu Unknown Artist - Untitled jest teraz na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten kompozytor tworzy hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj