Unknown Artist - Untitled

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:22
Data dodania: 18.09.2010 14:52:57
Rozmiar pliku: 1,33 MB
Tagi: Unknown Artist, Untitled, Unknown, Artist, Blues, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Unknown_Artist_-_Untitled.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje jeden i trzydzieści trzy setnych megabajta. Długość to jeden minute i dwadzieścia dwa sekundy. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Unknown Artist, której tytuł to Untitled. Utwór, który teraz słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tego pliku mp3. Byliśbyśmy zatem szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Piosenka Unknown Artist - Untitled nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Untitled. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Unknown Artist, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo jego utworów gości na najlepszych eventach. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład Unknown Artist - Untitled, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji chwytów, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Untitled? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla każdego, stąd niezwykły wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie myślisz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje hity - a na razie pobieraj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj