Blackmail - On the tightrope

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:52
Data dodania: 18.09.2010 15:05:12
Rozmiar pliku: 3,54 MB
Tagi: Blackmail, On the tightrope, tightrope
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Blackmail_-_On_the_tightrope.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który teraz masz otworzoną to mniejwięcej trzy i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. To jeden z wielu piosenek autorstwa Blackmail, której nazwa brzmi On the tightrope. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Do tego pliku mp3 nikt nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Utwór Blackmail - On the tightrope nie został jeszcze nigdy pobrany. Żaden użytkownik jeszcze nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Czeka na Ciebie bezlik darmowych utworów, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Szukasz On the tightrope? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż myślisz.

Blackmail to lubiany i sławny autor w świecie muzyki. Tworzone przez niego piosenki szybko docierają na szczyty list przebojów. Podobnie stało się z On the tightrope. Download tego pliku możesz przeprowadzić na naszej stronie. Tylko kilka kliknięć potrzeba, byś mógł ominąć Wrzutę albo inne witryny, aby słuchać tego utworu.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Pewnie chcesz posłuchać piosenek na wieży albo w telefonie? Nic prostszego - ściągnij Blackmail - On the tightrope i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych trudności.

Dajemy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Całość jest zupełnie za darmo, wystarczy że wybierzesz piosenkę i pobierzesz ją, nie zapłacisz za dostęp do pliku. Ściąganie empetrójek z Wrzuty jest znakomitym wyjściem dla osób, które chcą najpierw zapoznać się z konkretnym albumem lub utworem, a w następstwie tego to zakupić.

Nie ściągaj niczego w ciemno i nie twórz bałaganu na dysku twardym - odsłuchaj darmowe mp3, nim je pobierzesz. Jeżeli dany kawałek Ci się nie spodoba, zawsze możesz kliknąć na inny. Ale On the tightrope, którego twórcą jest Blackmail, znajduje się ostatnimi czasy na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj