DJ Geru - Compilation Hits 2009 - Tracks21

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:02
Data dodania: 18.09.2010 15:06:22
Rozmiar pliku: 964 KB
Tagi: DJ Geru, Compilation Hits 2009, Tracks21, muzyka, techno
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Geru_-_Compilation_Hits_2009_-_Tracks21.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz ma rozmiar dziewięćset sześćdziesiąt cztery i zero setnych kilobajta. Zaś jego czas trwania to jeden minute i dwa sekundy. Jest to jeden z wielu utworów autorstwa DJ Geru, którego tytuł brzmi Compilation Hits 2009. Utwór, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego DJ Geru - Compilation Hits 2009 - Tracks21 do dzisiaj. Nikt do tej pory nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe przeboje i nowe płyty, które w jednej chwili zdobywają serca słuchaczy. Podobnie jest, jeśli chodzi o Compilation Hits 2009, wykonywanym przez DJ Geru. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Zapewne chciałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi DJ Geru - Compilation Hits 2009 - Tracks21? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zyskuje same przychylne opinie między krytykami i słuchaczami. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innych utworów - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Compilation Hits 2009, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach kawałka DJ Geru? Na drodze stoi pobieranie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnego utworu z tego serwisu. Właśnie dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na nie całkiem bezpieczne, na których poszukiwałeś darmowych empetrójek - znajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niezwykle pojemnej bazy utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu tekstu, dla przykładu DJ Geru - Compilation Hits 2009 - Tracks21, otrzymasz wyniki, skąd przejdziesz od razu do podstrony z pobraniem na osobisty komputer darmowego mp3.

Mp3 do pobrania oczekują tylko na Twój ruch. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w stacjach radiowych. Dlatego niezłym wyjściem będzie ściągnięcie sporej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i voila! - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj