Interloper (Demo) [-][Demo Version]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:17
Data dodania: 18.09.2010 15:07:31
Rozmiar pliku: 3,20 MB
Tagi: Interloper (Demo) [, ][Demo Version], interloper, demo, slipknot, alternative, heavy, trash, nu, metal, version, bonus
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Interloper_(Demo)_[-][Demo_Version].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży trzy i dwadzieścia setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i siedemnaście sekund. Jest to utwór o tytule "][Demo Version]", którego autorem jest Interloper (Demo) [. Utwór, który w tym momencie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś takowy zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku audio Interloper (Demo) [-][Demo Version] dotychczas. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeśli pozostaniesz tu na dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - ][Demo Version], której autorem jest Interloper (Demo) [, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie musisz zaglądać na inne witryny. Widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijać inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych przebojów. Poprzez to wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Interloper (Demo) [-][Demo Version], a następnie skopiować go na telefon.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do wykonania rozwiązań, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz skopiować na telefon ][Demo Version]? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla wszystkich, dlatego nastąpił ogromny wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj