Tool - Opiate - 06 - Opiate

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 08:31
Data dodania: 18.09.2010 15:07:45
Rozmiar pliku: 15,6 MB
Tagi: Tool, Opiate, 06
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Tool_-_Opiate_-_06_-_Opiate.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słuchasz to mniejwięcej piętnaście i sześć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na osiem minut i trzydzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Opiate", której wykonawcą jest Tool. Utwór mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle wdzięczni, jeśli byś takowy zaproponował. Nikt nie pobrał pliku audio Tool - Opiate - 06 - Opiate do dziś. Żaden odwiedzający do tej pory nie miał ochoty skomentować tego utworu, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz w stanie brać ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Opiate, którą wykonuje Tool, ceniony za tworzenie kawałków, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Jednak ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś mógł omijać inne portale i ściągać mp3 prosto stąd. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk pożądany utwór, jak choćby Tool - Opiate - 06 - Opiate, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za pomocą tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania chwytów, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Opiate? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek i odkrycie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią nieźle znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły wysyp osób, które pragną na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj