Cold and Ugly [Live]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:09
Data dodania: 18.09.2010 15:07:45
Rozmiar pliku: 3,80 MB
Tagi: tool, opiate, cold, ugly, live
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Cold_and_Ugly_[Live].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie słyszysz to około trzy i osiemdziesiąt setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i dziewięć sekund. Znajdziesz tutaj utwór Cold and Ugly [Live] do ściągnięcia.W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Do tej pory nikt nie ściągnął nigdy pliku audio Cold and Ugly [Live]. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tego utworu, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się odwiedzić świat muzyki? Mamy dla Ciebie mnóstwo darmowych piosenek, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz Cold and Ugly [Live]? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż myślisz.

Cold and Ugly [Live] to lubiany i modny twórca w świecie muzyki. Nagrywane przez niego piosenki w mgnieniu oka stają się popularnymi przebojami. Tak samo jest z Cold and Ugly [Live]. Download pliku mp3 możesz przeprowadzić właśnie tu. Tylko kilka kliknięć potrzeba, żebyś nie musiał zaglądać na Wrzutę i inne witryny, by cieszyć się tą piosenką.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Chcesz posłuchać utworów w telefonie albo odtwarzaczu? Nic prostszego - ściągnij Cold and Ugly [Live] i włączaj ją gdzie zapragniesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez pobierania opłat! Wszystko jest całkowicie za darmo, wystarczy że wytypujesz piosenkę i ściągniesz ją, nie płacąc za to ani grosza. Ściąganie utworów z serwisu Wrzuta to znakomite wyjście dla ludzi, którzy chcą przedtem zapoznać się z danym albumem lub piosenką, a dopiero po tym to kupić.

Nie bierz niczego po omacku i nie twórz nieporządku na komputerze - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Gdy ten kawałek Ci się nie spodoba, w każdym momencie jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednakże Cold and Ugly [Live], którego autorem jest Cold and Ugly [Live], jest od niedawna bardzo popularny - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj