Karl Zéro - La Panse

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:46
Data dodania: 18.09.2010 15:08:39
Rozmiar pliku: 2,54 MB
Tagi: Karl Zéro, La Panse, karl, zero, panse
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Karl_Zéro_-_La_Panse.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą teraz odtwarzasz posiada rozmiar dwa i pięćdziesiąt cztery setnych megabajta. Zaś jego długość to dwa minuty i czterdzieści sześć sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Karl Zéro, której tytuł brzmi La Panse. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego kawałka. Byliśbyśmy więc bardzo uszczęśliwieni, gdybyś takowy dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku Karl Zéro - La Panse dotychczas. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeśli tylko zostaniesz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - La Panse, którą wykonuje Karl Zéro, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów podbijają parkiety większości cenionych klubów. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Karl Zéro - La Panse, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, przez które już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś przerzucić na telefon La Panse? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojej biblioteki utworów i poznanie nowych muzyków. A może będzie także tak, że zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od dawna będziesz jej słuchał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy wolą na poważnie iść w tym kierunku. Pewnie myślisz o tym, by słuchacze w przyszłości pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj