DJ Neptyk - My Heart

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:54
Data dodania: 18.09.2010 15:11:37
Rozmiar pliku: 5,41 MB
Tagi: DJ Neptyk, My Heart, heart, neptyk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Neptyk_-_My_Heart.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to około pięć i czterdzieści jeden setnych megabajta. Długość to pięć minut i pięćdziesiąt cztery sekundy. Jest to utwór w formacie mp3 tytułem "My Heart", którego autorem jest DJ Neptyk. Utwór mp3, który aktualnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego DJ Neptyk - My Heart do dziś. Żaden użytkownik do dzisiaj nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe piosenki i nowe płyty, które z miejsca podbijają serca ludzi. Takim twórcą jest właśnie DJ Neptyk, a najnowszy przebój My Heart jest obecnie głośno komentowany w świecie muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości utworu i niezwykłemu brzmieniu.

Prawdopodobnie chciałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi DJ Neptyk - My Heart? Pobierz mp3 z naszej strony, a przekonasz, przez co ta piosenka zbiera same przychylne opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać w tyle w kwestii tego, co jest modne w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o My Heart, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć tę piosenkę DJ Neptyk? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie każdej empetrójki z Wrzuty. Od dzisiaj na zawsze minęły Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie do końca przyjazne, gdzie poszukiwałeś darmowych utworów - znajdziesz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niezwykle pojemnej bazy empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki DJ Neptyk - My Heart, otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną bez przerwy muzyką i tym wszystkim, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu dobrym wyjściem będzie pobranie sporej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, niezwykłymi piosenkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj