DJ Neptyk - People

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:27
Data dodania: 18.09.2010 15:11:37
Rozmiar pliku: 3,16 MB
Tagi: DJ Neptyk, People, neptyk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Neptyk_-_People.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz ma rozmiar trzy i szesnaście setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia siedem sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa DJ Neptyk, której tytuł to People. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu muzycznego nikt nie zaproponował dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Piosenka DJ Neptyk - People nie została do dziś ani razu pobrana. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zwiedzić świata muzyki. Czeka na Ciebie mnóstwo darmowych empetrójek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz People? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż sądziłeś.

DJ Neptyk jest znanym i cenionym twórcą sceny muzycznej. Piosenki, które tworzy, szybko docierają na szczyty list przebojów. Tak samo stało się z People. Download tego pliku najłatwiej przeprowadzić właśnie tutaj. Tylko parę kliknięć potrzeba, żebyś mógł ominąć Wrzutę lub inne strony, aby cieszyć się tą piosenką.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość słuchania muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Lubisz posłuchać piosenek w telefonie albo odtwarzaczu? Nic prostszego - ściągnij DJ Neptyk - People i ciesz się nią gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych trudności.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest całkowicie za free, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz uczynić niczego poza wybraniem utworu i ściągnięciem go. Ściąganie piosenek z Wrzuty jest dobrym wyjściem dla ludzi, którzy chcą przedtem posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, i dopiero po tym to kupić.

Nie bierz piosenek po omacku i nie zaśmiecaj sobie dysku twardego - odsłuchaj darmowe mp3, nim je ściągniesz. Jeżeli ten utwór Ci się nie spodoba, zawsze możesz kliknąć na inny. Ale People, autorstwa DJ Neptyk, jest teraz bardzo popularny - nie pozostań w tyle i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj