DJ Neptyk - In My Mind

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:09
Data dodania: 18.09.2010 15:11:37
Rozmiar pliku: 6,55 MB
Tagi: DJ Neptyk, In My Mind, mind, neptyk
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_Neptyk_-_In_My_Mind.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz waży sześć i pięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na siedem minut i dziewięć sekund. To jeden z utworów autorstwa DJ Neptyk, którego nazwa brzmi In My Mind. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego utworu. Zachęcamy zatem, abyś go dodał. Do tego momentu nikt nie zapisał ani razu pliku DJ Neptyk - In My Mind. Nie znalazła się dotychczas żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco się zaciera - także przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi DJ Neptyk - In My Mind. Dlaczego właśnie ta piosenka?

DJ Neptyk jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży In My Mind, genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natrafisz tu na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeżeli pragniesz tylko czystej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z wiecznym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na In My Mind, autorstwa DJ Neptyk. Nie zwlekaj, aż DJ Neptyk - In My Mind stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - taki wykonawca tworzy hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj