Jarek - Solo Bass (Stu Hamm)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:41
Data dodania: 18.09.2010 15:20:37
Rozmiar pliku: 788 KB
Tagi: Jarek, Solo Bass (Stu Hamm), solo, bass, stu, hamm
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jarek_-_Solo_Bass_(Stu_Hamm).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży siedemset osiemdziesiąt osiem i zero setnych kilobajta. Długość to jeden minute i czterdzieści jeden sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Jarek, którego nazwa to Solo Bass (Stu Hamm). W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nie ma jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku Jarek - Solo Bass (Stu Hamm) do dzisiaj. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tego utworu, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi twórcy, nowe utwory i nowe wydawnictwa, które od razu podbijają serca fanów. Takim muzykiem jest właśnie Jarek, a najnowszy przebój Solo Bass (Stu Hamm) to mistrzowski poziom w kwestii komponowania muzyki, a to głownie przez niezwykłe brzmienie i dobrą jakość utworu.

Zapewne chciałbyś sam przekonać się, jak brzmi Jarek - Solo Bass (Stu Hamm)? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a przekonasz, dlaczego ten utwór zyskuje same dobre opinie pomiędzy słuchaczami i krytykami. Bardzo możliwe, że na codzień słuchasz całkowicie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Solo Bass (Stu Hamm), a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Nie wiesz, gdzie odszukać ten przebój Jarek? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie każdego kawałka z Wrzuty. Od dziś skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie do końca bezpiecznych stron - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie rozbudowanej bazy empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu hasła, np. Jarek - Solo Bass (Stu Hamm), pojawią się wyniki, z których przejdziesz od razu do podstrony z możliwością pobrania na osobisty komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Twój ruch. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam stacje radiowe, powinieneś błyskawicznie pobrać trochę bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku otrzymasz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, niezwykłych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj