Andrzej Suszycki - Memory Of Katyn

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:53
Data dodania: 18.09.2010 15:22:33
Rozmiar pliku: 4,47 MB
Tagi: Andrzej Suszycki, Memory Of Katyn, andrzej, suszycki, memory, of, katyn, instrumental, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Andrzej_Suszycki_-_Memory_Of_Katyn.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje cztery i czterdzieści siedem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. To jeden z dzieł nagranych przez Andrzej Suszycki, którego tytuł brzmi Memory Of Katyn. W sobotę, 25 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Plik Andrzej Suszycki - Memory Of Katyn nie został jak na razie ani razu pobrany. Żaden odwiedzający jak na razie nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Memory Of Katyn. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Andrzej Suszycki, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych imprezach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Andrzej Suszycki - Memory Of Katyn, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania tricków, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Memory Of Katyn? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj