Senses Fail - Martini Kiss

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:51
Data dodania: 18.09.2010 15:25:50
Rozmiar pliku: 5,30 MB
Tagi: Senses Fail, Martini Kiss, senses, fail, martini, kiss
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Senses_Fail_-_Martini_Kiss.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie masz otworzoną to pięć i trzydzieści setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt jeden sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez Senses Fail, którego tytuł to Martini Kiss. Utwór, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tego pliku nie zaproponowano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka Senses Fail - Martini Kiss nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się zanurzenia w świat muzyki? Ogromna ilość utworów jest w zasięgu ręki, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Martini Kiss? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż Ci się wydaje.

Senses Fail to ceniony i sławny twórca sceny muzycznej. Nagrywane przez niego kawałki szybko wdrapują się na szczyty list przebojów. Analogicznie jest z Martini Kiss. Download pliku mp3 najłatwiej przeprowadzić na naszym portalu. Tylko kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł omijać Wrzutę albo inne strony, aby cieszyć się tym utworem.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie w miejscu, gdzie będziesz chciał. Lubisz włączyć kawałki na wieży albo w telefonie? Nic łatwiejszego - pobierz Senses Fail - Martini Kiss i ciesz się nią gdziekolwiek zechcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do ściągnięcia bez pobierania pieniędzy! Wszystko jest zupełnie za free, wystarczy że wytypujesz piosenkę i ściągniesz ją, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie utworów z Wrzuty jest świetnym wyjściem dla tych, którzy pragną przedtem zapoznać się z danym albumem lub piosenką, a w następstwie tego to nabyć.

Zanim ściągniesz darmowe mp3, możesz je także posłuchać, żeby nie ściągać niczego po omacku i nie tworzyć bałaganu na komputerze. Jeżeli taki kawałek nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili możesz przejść do innego. Ale Martini Kiss, którego twórcą jest Senses Fail, jest ostatnimi czasy na topie - Ty też nadążaj za trendami i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj