Spyro Gyra - Gotcha

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:07
Data dodania: 18.09.2010 15:29:18
Rozmiar pliku: 3,77 MB
Tagi: Spyro Gyra, Gotcha, spyro, gyra, fusion, 1989, point, of, view
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Spyro_Gyra_-_Gotcha.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży trzy i siedemdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to cztery minuty i siedem sekund. To kawałek tytułem "Gotcha", którego autorem jest Spyro Gyra. Utwór mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tego pliku. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Piosenka Spyro Gyra - Gotcha nie została jak na razie nigdy pobrana. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już dawno znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu na dłużej.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Gotcha. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Spyro Gyra - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo piosenek jego autorstwa gości na licznych eventach. Ale do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej stronie - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy bazę dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony utwór, jak choćby Spyro Gyra - Gotcha, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do zrobienia tricków, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz skopiować na telefon Gotcha? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że kiedyś ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj