Turning Point - 02 - Two Minute Warning

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:03
Data dodania: 18.09.2010 15:29:18
Rozmiar pliku: 5,57 MB
Tagi: Turning Point, 02, Two Minute Warning, turning, point, two, minute, warning, let, your, money, come, down
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Turning_Point_-_02_-_Two_Minute_Warning.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku mp3, który właśnie masz uruchomioną to około pięć i pięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "02", której autorem jest Turning Point. Plik mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Utwór Turning Point - 02 - Two Minute Warning nie został do dziś nigdy pobrany. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni artyści, którzy bardzo szybko zyskują rzesze wiernych fanów, którzy są gotowi wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty, byle tylko wesprzeć ulubionego artystę. Jednym z takich wykonawców jest Turning Point, a najnowszy przebój 02 jest już szeroko komentowany w świecie muzyki, przede wszystkim za niezwykłe brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

Pewnie osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Turning Point - 02 - Two Minute Warning? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zbiera same przychylne opinie między krytykami i słuchaczami. Całkiem możliwe, że na codzień słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o 02, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz na różnych portalach kawałka Turning Point? Wszystko rozbija się o ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnego kawałka z Wrzuty. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych kawałków na nieciekawych, podejrzanych serwisach - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszą bardzo mocno rozbudowaną bazą utworów. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu hasła, np. Turning Point - 02 - Two Minute Warning, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne mp3. Jeżeli jesteś już znudzony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, a także tym, co podają nam komercyjne radia, powinieneś jak najszybciej pobrać dużo darmowej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę proste, parę kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz mnóstwo kawałków, którymi będziesz w stanie cieszyć się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj