shz - Raptowne Realia(RMX)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:40
Data dodania: 18.09.2010 15:29:46
Rozmiar pliku: 4,41 MB
Tagi: shz, Raptowne Realia(RMX), raptowne, realiarmx
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

shz_-_Raptowne_Realia(RMX).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz otworzoną to około cztery i czterdzieści jeden setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i czterdzieści sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez shz, którego tytuł brzmi Raptowne Realia(RMX). Plik mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś takowy zaproponował. Utwór shz - Raptowne Realia(RMX) nie został do dziś nigdy pobrany. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco blaknie - również przy pomocy serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się shz - Raptowne Realia(RMX). Czy warto tego posłuchać?

shz bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Raptowne Realia(RMX), świetna piosenka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na odnalezienie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych u nas empetrójek jest całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym serwisie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, które można napotkać na analogicznych stronach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tu jest obecna wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i darmowe. Puść w zapomnienie wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na Raptowne Realia(RMX), autorstwa shz. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiego powodu shz - Raptowne Realia(RMX) jest ostatnio tak znana. shz nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj