107-delano_and_crockett-walking_on_the_moon-b2r

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:23
Data dodania: 18.09.2010 15:30:32
Rozmiar pliku: 3,10 MB
Tagi: delano_and_crockett, walking_on_the_moon, delano
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

107-delano_and_crockett-walking_on_the_moon-b2r.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży trzy i dziesięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez delano_and_crockett, której nazwa to walking_on_the_moon. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go dodał. Piosenka 107-delano_and_crockett-walking_on_the_moon-b2r nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik muzyczny, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, definicja undergroundowej muzyki lekko blaknie - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się 107-delano_and_crockett-walking_on_the_moon-b2r. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

delano_and_crockett bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho utworom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni artyści - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie walking_on_the_moon, niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Ważne jest też to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej strony.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej szybko i bezpłatnie.

walking_on_the_moon, autorstwa delano_and_crockett, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszej strony i przekonaj się, dlaczego 107-delano_and_crockett-walking_on_the_moon-b2r jest ostatnio trendy. delano_and_crockett nie bez przyczyny jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj