110-naturally_7-feel_it_(in_the_air_tonight)-b2r

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:55
Data dodania: 18.09.2010 15:30:32
Rozmiar pliku: 3,59 MB
Tagi: naturally_7, feel_it_(in_the_air_tonight)
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

110-naturally_7-feel_it_(in_the_air_tonight)-b2r.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który właśnie masz otworzoną to mniejwięcej trzy i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt pięć sekund. Uruchomiłeś utwór tytułem "feel_it_(in_the_air_tonight)", którego autorem jest naturally_7. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś go dodał. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego 110-naturally_7-feel_it_(in_the_air_tonight)-b2r dotychczas. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy może poznać twórczość coraz to nowych artystów, przede wszystkim dzięki portalom analogicznym do naszego, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu 110-naturally_7-feel_it_(in_the_air_tonight)-b2r. Dlaczego właśnie ten kawałek?

naturally_7 jest jednym z grona artystów, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na starcie swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak reszta artystów - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być feel_it_(in_the_air_tonight), genialna kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć ulubione piosenki na swoim komputerze? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki i ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie bezpłatne. Istotne jest również to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tu jest jedynie czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i darmowe. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest feel_it_(in_the_air_tonight), której kompozytorem jest naturally_7. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy 110-naturally_7-feel_it_(in_the_air_tonight)-b2r i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor nagrywa przebój za przebojem, podobnie jest, jeśli chodzi o tę piosenkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj