Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 08. Empti...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:17
Data dodania: 18.09.2010 15:34:42
Rozmiar pliku: 4,84 MB
Tagi: Dubioza Kolektiv, 08. Empti..., Dubioza, Kolektiv, Emptiness, 2004
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dubioza_Kolektiv_-_Dubioza_Kolektiv_-_08._Empti....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej cztery i osiemdziesiąt cztery setnych megabajta. Długość oscyluje na pięć minut i siedemnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Dubioza Kolektiv", której autorem jest Dubioza Kolektiv. W piatek, 17 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Piosenka Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 08. Empti... nie została do dziś nigdy pobrana. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten utwór muzyczny, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 08. Empti... to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie zawsze w gronie fanów tego typu gatunku muzyki. Jest to dowodem tego, że Dubioza Kolektiv jest w stanie stworzyć chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu coś dla siebie. To nie tylko taki rodzaj muzyki, do którego należy Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 08. Empti..., ale również wiele innych jej odmian. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Codziennie wchodź na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy informacje ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie muszą to być ogromne domówki. Te piosenki możesz również włączyć na spokojnie, w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym dźwiękiem Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy cenią sobie czystość i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony Dubioza Kolektiv? Download tej empetrójki to banalnie łatwa sprawa. Bardzo podobnie jest na analogicznych stronach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Lecz jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie rozbudowywać zestaw darmowych utworów, które możesz pobrać. Codziennie dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Pobierz mp3, które chcesz swobodnie posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj