Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 06. Prisoner

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:53
Data dodania: 18.09.2010 15:34:42
Rozmiar pliku: 4,48 MB
Tagi: Dubioza Kolektiv, 06. Prisoner, Dubioza, Kolektiv, Prisoner, 2004
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dubioza_Kolektiv_-_Dubioza_Kolektiv_-_06._Prisoner.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz ma rozmiar cztery i czterdzieści osiem setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. Jest to jeden z dzieł autorstwa Dubioza Kolektiv, którego tytuł brzmi Dubioza Kolektiv. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dodano jeszcze żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Jeszcze nikt nie zapisał nigdy pliku audio Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 06. Prisoner. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca fanów. Jednym z takich artystów jest Dubioza Kolektiv, a tegoroczny hit Dubioza Kolektiv to mistrzostwo w kwestii komponowania muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

A może osobiście chcesz się dowiedzieć, czym jest Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 06. Prisoner? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz na codzień, i tak możesz pobrać mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie być zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Dubioza Kolektiv, a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć ten przebój Dubioza Kolektiv? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Ale znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader pozwoli Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego kawałka z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych utworów na nieciekawych, podejrzanych witrynach - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą ogromnie rozbudowaną bazą utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 06. Prisoner, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Twój ruch. Jeśli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, jak również tym, co serwują nam radia, powinieneś błyskawicznie pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego wysiłku dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, znakomitych kawałków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj