Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 04. Bring...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:31
Data dodania: 18.09.2010 15:34:42
Rozmiar pliku: 3,22 MB
Tagi: Dubioza Kolektiv, 04. Bring..., Dubioza, Kolektiv, Bring, The, System, Down, 2004
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dubioza_Kolektiv_-_Dubioza_Kolektiv_-_04._Bring....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży trzy i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści jeden sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Dubioza Kolektiv", której wykonawcą jest Dubioza Kolektiv. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Nikt nie pobrał utworu muzycznego Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 04. Bring... do tego momentu. Nie znalazł się jeszcze ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz tutaj nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Dubioza Kolektiv, której autorem jest Dubioza Kolektiv, znany z tworzenia utworów, które bez problemów podbijają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne portale i ściągać mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer pożądany utwór, jak choćby Dubioza Kolektiv - Dubioza Kolektiv - 04. Bring..., a następnie przegrać go na telefon.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka bardzo prostych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Dubioza Kolektiv? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojego zbioru utworów oraz odkrycie nowych muzyków. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj