Dubioza Kolektiv - Open Wide - 04. Prisoner

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:26
Data dodania: 18.09.2010 15:34:42
Rozmiar pliku: 4,97 MB
Tagi: Dubioza Kolektiv, Open Wide, 04. Prisoner, Dubioza, Kolektiv, Open, Wide, 04, Prisoner
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dubioza_Kolektiv_-_Open_Wide_-_04._Prisoner.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz ma rozmiar cztery i dziewięćdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość to pięć minut i dwadzieścia sześć sekund. Słuchasz utwór w formacie mp3 o tytule "Open Wide", którego wykonawcą jest Dubioza Kolektiv. Plik mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tego utworu żaden użytkownik nie dodał jeszcze żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka Dubioza Kolektiv - Open Wide - 04. Prisoner nie została jeszcze ani razu pobrana. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi artyści, którzy bez problemów zdobywają rzesze wiernych sympatyków, gotowych zapłacić spore kwoty za albumy i koncerty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego twórcy. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o Open Wide, wykonywanym przez Dubioza Kolektiv. Piosenka ta błyskawicznie podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

A może sam chcesz się dowiedzieć, czym jest Dubioza Kolektiv - Open Wide - 04. Prisoner? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a przekonasz, dlaczego ta piosenka zyskuje same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Bardzo możliwe, że normalnie słuchasz całkowicie innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by ominąć taki smakowity kąsek. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Open Wide, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Dubioza Kolektiv? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na pobranie dowolnego utworu z Wrzuty. Już nie musisz szukać darmowych piosenek na nieciekawych, nie do końca przyjaznych stronach - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle rozbudowanego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Dubioza Kolektiv - Open Wide - 04. Prisoner, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania bezpłatnego mp3 wprost na dysk twardy.

Tylko u nas pobierzesz bezpłatne piosenki. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Z tego względu niezłym wyjściem będzie pobranie porządnej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez długi czas nowymi, wspaniałymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj