Dubioza Kolektiv - Open Wide - 02. Keep Burning

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 18.09.2010 15:34:42
Rozmiar pliku: 3,63 MB
Tagi: Dubioza Kolektiv, Open Wide, 02. Keep Burning, Dubioza, Kolektiv, Open, Wide, 02, Keep, Burning
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dubioza_Kolektiv_-_Open_Wide_-_02._Keep_Burning.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz waży trzy i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Odtwarzasz kawałek tytułem "Open Wide", którego autorem jest Dubioza Kolektiv. Utwór w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 26 wrzesnia 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, gdybyś go dodał. Nikt nie pobrał pliku mp3 Dubioza Kolektiv - Open Wide - 02. Keep Burning do tej pory. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki powodują porządny zamęt w biznesie. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe kawałki i nowe płyty, które z miejsca podbijają serca ludzi. Takim wykonawcą jest właśnie Dubioza Kolektiv, a najnowszy przebój Open Wide jest obecnie szeroko komentowany w świecie muzyki, a rozgłos zawdzięcza znakomitej jakości dźwięku i dobremu brzmieniu.

Zapewne pragnąłbyś osobiście przekonać się, czym jest Dubioza Kolektiv - Open Wide - 02. Keep Burning? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, przez co ten kawałek zyskuje same dobre recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Open Wide, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz na różnych portalach kawałka Dubioza Kolektiv? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Jednak my mamy na to znakomity sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie dowolnej piosenki z tego serwisu. Od teraz nie musisz poszukiwać bezpłatnych kawałków na nieciekawych, nie całkiem bezpiecznych witrynach - odszukasz je u nas, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego niesamowicie rozbudowanego zbioru piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki Dubioza Kolektiv - Open Wide - 02. Keep Burning, otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Mp3 do ściągnięcia oczekują tylko na Ciebie. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co serwują nam komercyjne radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć jak najwięcej darmowej muzyki mp3 z naszej strony. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość radowania się przez długi czas nowymi, cudownymi empetrójkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj