dan 4tune - incredible (special for dorocia)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 18.09.2010 15:35:11
Rozmiar pliku: 3,66 MB
Tagi: dan 4tune, incredible (special for dorocia), dan, 4tune, incredible, special, for, dorocia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

dan_4tune_-_incredible_(special_for_dorocia).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około trzy i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i zero sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez dan 4tune, której nazwa to incredible (special for dorocia). W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go dodał. Nikt nie ściągnął pliku mp3 dan 4tune - incredible (special for dorocia) do dzisiaj. Nie znalazła się do dzisiaj ani jedna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bezproblemowo zyskują rzesze wiernych wielbicieli, gotowych wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty, aby tylko wesprzeć ulubionego twórcę. Jednym z takich muzyków jest dan 4tune, a tegoroczny hit incredible (special for dorocia) to najwyższy poziom w kwestii tworzenia muzyki, a sławę zawdzięcza znakomitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

Zapewne wolałbyś sam przekonać się, jak brzmi dan 4tune - incredible (special for dorocia)? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje wśród krytyków i słuchaczy. Bardzo prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkowicie innych piosenek - ale to nie jest żadne usprawiedliwienie, aby ominąć taki rarytas. Ściągnij to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o incredible (special for dorocia), a Ty nie będziesz się orientował o czym mówią, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Nie masz pojęcia, gdzie odnaleźć ten przebój dan 4tune? Największą przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci w mgnieniu oka na ściągnięcie każdego utworu z serwisu Wrzuta. Od dziś skończyły się Twoje kłopoty z wchodzeniem na nie całkiem przyjazne, gdzie poszukiwałeś bezpłatnych utworów - znajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie pojemnym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki dan 4tune - incredible (special for dorocia), dostaniesz wyniki, skąd przejdziesz od razu do podstrony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Jesteśmy świadomi, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w stacjach radiowych. Z tego względu najlepszym wyjściem jest ściągnięcie porządnej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i voila! - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość radowania się przez wiele dni nowymi, cudownymi przebojami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj