Infect - Todas temos

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:51
Data dodania: 18.09.2010 15:37:12
Rozmiar pliku: 799 KB
Tagi: Infect, Todas temos, todas, temos, hardcore, 2002
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Infect_-_Todas_temos.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz zajmuje siedemset dziewięćdziesiąt dziewięć i zero setnych kilobajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na zero minut i pięćdziesiąt jeden sekund. To kawałek tytułem "Todas temos", którego autorem jest Infect. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do dzisiaj nikt nie zapisał ani razu pliku audio Infect - Todas temos. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy może poznać dokonania coraz to nowych artystów, również dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie każdy może zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Infect - Todas temos. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Infect bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć kawałki. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Todas temos, znakomita kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która da Ci tę możliwość. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Ważne jest również to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne serwisy. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam piosenka - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje lub wiek, wybierz Todas temos, w wykonaniu Infect. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiego powodu Infect - Todas temos jest ostatnio na topie. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten kompozytor produkuje przebój za przebojem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj