Koveks Dee Jay - House Selection [14.09.2010]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:03
Data dodania: 18.09.2010 15:39:58
Rozmiar pliku: 86,7 MB
Tagi: Koveks Dee Jay, House Selection [14.09.2010], koveks, dee, jay, house, selection, 14092010, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Koveks_Dee_Jay_-_House_Selection_[14.09.2010].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to osiemdziesiąt sześć i siedem setnych megabajta. A jego czas trwania to jeden minute i trzy sekundy. Słuchasz piosenkę o tytule "House Selection [14.09.2010]", której wykonawcą jest Koveks Dee Jay. Utwór, który obecnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tego utworu muzycznego. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, gdybyś go zaproponował. Plik Koveks Dee Jay - House Selection [14.09.2010] nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Praktycznie co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe utwory i nowe albumy, które z miejsca podbijają serca ludzi. Takim muzykiem jest właśnie Koveks Dee Jay, a tegoroczny hit House Selection [14.09.2010] jest obecnie szeroko komentowany w świecie muzyki, a sławę zawdzięcza znakomitej jakości utworu i dobremu brzmieniu.

Pewnie osobiście wolisz się dowiedzieć, czym jest Koveks Dee Jay - House Selection [14.09.2010]? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, dlaczego ten kawałek zbiera same przychylne recenzje pośród krytyków i słuchaczy. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać w tyle w kwestii trendów w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o House Selection [14.09.2010], a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć ten przebój Koveks Dee Jay? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Jednak my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnej empetrójki z tego serwisu. Od teraz skończyły się Twoje problemy z wchodzeniem na niebezpieczne witryny, gdzie poszukiwałeś darmowych utworów - znajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszego niezwykle pojemnego zbioru utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wstukaniu hasła, na przykład Koveks Dee Jay - House Selection [14.09.2010], otrzymasz wyniki, skąd zostaniesz przekierowany wprost do podstrony z pobraniem na swój komputer darmowego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają tylko na Ciebie. Jeśli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, a także tym, co serwują nam radia, zdecydowanie musisz błyskawicznie pobrać trochę darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość cieszenia się przez wiele dni nowymi, wspaniałymi piosenkami.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj