EastWest Rockers - Biba nielada

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 18.09.2010 15:46:05
Rozmiar pliku: 6,01 MB
Tagi: EastWest Rockers, Biba nielada, eastwest, rockers, biba, nielada, reggae, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

EastWest_Rockers_-_Biba_nielada.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje sześć i jeden setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i siedemnaście sekund. To utwór w formacie mp3 tytułem "Biba nielada", którego wykonawcą jest EastWest Rockers. Plik audio w formacie mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem bardzo szczęśliwi, gdybyś takowy dodał. Nikt nie ściągnął pliku EastWest Rockers - Biba nielada do dziś. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Biba nielada. Znasz taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest EastWest Rockers, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a wiele jego utworów gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio stąd. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany utwór, na przykład EastWest Rockers - Biba nielada, a następnie przegrać go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do realizacji chwytów, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chcesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Biba nielada? Pobierz mp3 właśnie teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na poszerzenie własnego zbioru utworów i poznanie nowych wykonawców. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś osiągalne dla każdego, dlatego nastąpił niezwykły przypływ osób, które pragną profesjonalnie iść w tym kierunku. Pewnie myślisz o tym, żeby ludzie w przyszłości ściągali Twoje hity - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj