bigbang - haru haru

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:17
Data dodania: 18.09.2010 15:51:50
Rozmiar pliku: 3,93 MB
Tagi: bigbang, haru haru, haru
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

bigbang_-_haru_haru.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie słuchasz posiada rozmiar trzy i dziewięćdziesiąt trzy setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i siedemnaście sekund. Odtwarzasz piosenkę o tytule "haru haru", której wykonawcą jest bigbang. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem szczęśliwi, jak byś takowy dodał. Piosenka bigbang - haru haru nie została do tej pory nigdy pobrana. Żadna osoba do tej pory nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Teraz każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych muzyków, przede wszystkim za sprawą portali takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby bigbang - haru haru. Czy warto przesłuchać ten utwór?

bigbang jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Na starcie swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem może być haru haru, świetna kompozycja, goszcząca coraz częściej na znanych eventach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można napotkać na podobnych portalach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek portalami - tu jest obecna tylko czysta muzyka.

Mamy do dyspozycji coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

haru haru, której autorem jest bigbang, to fantastyczna piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiego powodu bigbang - haru haru jest teraz trendy. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - ten muzyk produkuje hit za hitem, tak samo jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj