Silver Samurai - 69 Pocalunkow

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:13
Data dodania: 18.09.2010 15:55:26
Rozmiar pliku: 8,91 MB
Tagi: Silver Samurai, 69 Pocalunkow, silver, samurai, 69, pocalunkow
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Silver_Samurai_-_69_Pocalunkow.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który aktualnie masz otworzoną to około osiem i dziewięćdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i trzynaście sekund. Odtwarzasz utwór tytułem "69 Pocalunkow", którego autorem jest Silver Samurai. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku mp3 Silver Samurai - 69 Pocalunkow do tej pory. Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - 69 Pocalunkow, której autorem jest Silver Samurai, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale ad rem. Jeżeli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się codziennie. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Silver Samurai - 69 Pocalunkow, a następnie przegrać go na empetrójkę.

Za sprawą tej strony opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz wrzucić na telefon 69 Pocalunkow? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalistów. Być może myślisz o tym, by słuchacze kiedyś ściągali Twoje hity - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj