Silver Samurai - Alone

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:47
Data dodania: 18.09.2010 15:55:26
Rozmiar pliku: 7,61 MB
Tagi: Silver Samurai, Alone, silver, samurai
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Silver_Samurai_-_Alone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słyszysz to siedem i sześćdziesiąt jeden setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści siedem sekund. Jest to piosenka o tytule "Alone", której wykonawcą jest Silver Samurai. Plik mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego kawałka. Będziemy więc bardzo wdzięczni, gdybyś go dodał. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku audio Silver Samurai - Alone do dziś. Żaden odwiedzający jak na razie nie raczył skomentować tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli zostaniesz tu nieco dłużej.

W jaki sposób? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Alone. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją Silver Samurai - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Jeśli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne portale i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozszerzamy bazę dostępnych piosenek. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony kawałek, dla przykładu Silver Samurai - Alone, a następnie skopiować go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania tricków, dzięki którym bardzo szybko na Twoim dysku zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Wolisz skopiować na telefon Alone? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się go porządnie osłuchać?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy pragną na poważnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, żeby słuchacze pewnego dnia ściągali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty muzyków i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj